Истинно могучий побеждает самого себя

1-5 травня.  Весняний сплав на байдарках по річці Оріль

Річка Оріль одна з найгарніших річок Наддніпрянщини. Від свого початку до впадіння у Дніпро простягається на 380 км, протікаючи трьома областями України: Харківською, Полтавською та Дніпропетровською. Від витоків до селища Могилів річка зберігає свою первозданність - блакитна стрічка в'ється серед заливних лук, соснових, листяних та змішаних лісів, уздовж круч Шевченківської та Турової гори.Річка з швидкою течією, шириною від трьох до десяти метрів, то пробивається крізь зарості очерету, нагадуючи тропічні джунглі або нетрі Амазонки, то утворює намисто глибоких озер із чистою прозорою водою, облямовані пляжами з білосніжним піском. По чистоті Орель займає перше місце серед рівнинних річок у Європі. Багатий рослинний і тваринний світ, у річці багато риби, черепах, раків. На берегах розкидані самобутні села з доброзичливими жителями, безліч історичних місць та пам'яток української архітектури.Маршрут: c. Маячка - с. Баловка

 

У програмі - подорож на байдарках, заняття тайцзицюань та цигун, динамічні та інтелектуальні ігри, спілкування та просто відпочинок, відвідування за бажанням екосадиби Благодатне, козацького хутора Галушківка та інше.Додаткова інформація:
Заїзд – централізований, мікроавтобусом;
Кухня – польова;
Проживання – у наметах;
Попередній рівень підготовки - інструктаж та навчання управління байдаркою на місці та в процесі сплаву.Керівник: Титов Антон – президент Дніпропетровської міської федерації тайцзицюань та цигун, інструктор тайцзицюань та цигун.

Детальну інформацію можна отримати у керівника за тел.: 0 98 88 42 956

Більше фото та відео наших попередніх подорожей на байдарках можна переглянути за цим посиланням


Реєстрація вже відкрита, приєднуйтесь!

Кількість учасників обмежена!

29.03.2024

Вернуться


Хороший пловец тонет, хороший наездник падает с коня - каждый своей приверженностью чему-то ввергает себя в беду. Вот почему тот, кто привержен деяниям, всегда страдает; тот, кто борется за выгоду, непременно разорится.

Хуайнаньцзы - Философы из Хуайнани