Истинно могучий побеждает самого себя

Весняний сплав на байдарках "Невідомим Дністром"

Запрошуємо вас у подорож по затишному та мальовничому маршруту у верхній течії річки Дністер. Ця ділянка річки проходить вище Дністровського каньйону, славиться швидкою течією, тишею та самобутньою природою!Природні багатства – не єдині пам'ятки Дністровського каньйону. У прилеглих до річки околицях зосереджено вражаючу кількість пам'яток історії, культури та архітектури. У селах, що тягнуться вздовж дністровських стрімчаків, можна побачити старовинні храми, залишки середньовічних палаців і фортець.У програмі сплава:
Подорож на байдарках, піші екскурсії до природних та історичних пам'яток міст Галин та Маріямполь, що розташовані на берегах Дністра, ранкові заняття тайцзи-цигун та просто відпочинок :)Додаткова інформація:
Маршрут початок сплаву – с. Ходорів, завершення – с. Нижнів;
Заїзд - централізований, поїздом та мікроавтобусом;
Кухня – польова;
Проживання – у наметах;
Попередній рівень підготовки - нульовий, інструктаж та навчання основ управління катамараном на місці та в процесі сплаву.


Керівник:
Титов Антон – президент Дніпропетровської міської федерації тайцзицюань та цигун, інструктор тайцзицюань та цигун.Детальну інформацію можна отримати у керівника за тел.: 0 98 88 42 956

Реєстрація вже відкрита, приєднуйтесь!
Кількість учасників обмежена!

04.09.2023

Вернуться


«Я не верю, что существуют различные способы борьбы. Если бы человек имел три руки и три ноги, тогда мы бы имели различные способы. Но у нас есть две руки и две ноги, поэтому я верю, что есть единственный способ, и это - отсутствие всех способов»
Б.Ли