Истинно могучий побеждает самого себя

Маршрут Сухорабівка-Запсілля.  Сплав на байдарках по р. Псел "Фарби осені" (чотири доби)

Гарні круті береги, дрімучі ліси, піщані пляжі, чиста вода та швидка течія дозволяють отримати максимальне задоволення від подорожі. Восени ці місця особливо гарні, тому під час "бабиного літа" ми традиційно вирушаємо в осінню подорож на кілька днів та запрошуємо вас із собою!

Річка Псел
– ліва притока Дніпра, починається на Середньоруській височині. Довжина Псла близько 700 км, русло досить звивисте, правий берег часто крутий і високий, лівий зазвичай пологий, заплавний. Річка цікава тим, що 2/3 проходить у лісах, переважно листяних, але трапляються й ділянки покриті сосною, переважно правому березі.У програмі: подорож на байдарках, динамічні та інтелектуальні ігри, спілкування та просто відпочинок. За бажання заняття цигун як ранкову розминку.

 Додаткова інформація:
Заїзд – централізований, на власному мікроавтобусі;
Кухня – польова;
Проживання – у наметах;
Попередній рівень підготовки - інструктаж та навчання управління байдаркою на місці та в процесі сплавуКерівник: Титов Антон – президент Дніпропетровської міської федерації тайцзицюань та цигун, інструктор тайцзицюань та цигун.


Детальну інформацію можна отримати у керівника за тел.: 0 98 88 42 956Реєстрація вже відкрита, приєднуйтесь!
Кількість учасників обмежена!

 

09.05.2023

Вернуться


«Секрет начального фундаментального успеха – это борьба с самим собой, победа над собой, полная победа над собой и не на словах, а наяву»
Конфуций