Истинно могучий побеждает самого себя

12-18 жовтня.  Осінній сплав на байдарках "Невідомим Дністром"

Запрошуємо вас у подорож по затишному та мальовничому маршруту у верхній течії річки Дністер. Ця ділянка річки проходить вище Дністровського каньйону, славиться швидкою течією, тишею та самобутньою природою. Восени ці місця особливо гарні, тому під час "бабиного літа" ми традиційно вирушаємо в осінню подорож на кілька днів та запрошуємо вас із собою! 
Природні багатства – не єдині пам'ятки Дністровського каньйону. У прилеглих до річки околицях зосереджено вражаючу кількість пам'яток історії, культури та архітектури. У селах, що тягнуться вздовж дністровських стрімчаків, можна побачити старовинні храми, залишки середньовічних палаців і фортець.У програмі сплава:
Подорож на байдарках, піші екскурсії до природних та історичних пам'яток міст Галин та Маріямполь, що розташовані на берегах Дністра, ранкові заняття тайцзи-цигун та просто відпочинок :)Додаткова інформація:
Маршрут початок сплаву – с. Ходорів, завершення – с. Нижнів;
Заїзд - централізований, поїздом та мікроавтобусом;
Кухня – польова;
Проживання – у наметах;
Попередній рівень підготовки - нульовий, інструктаж та навчання основ управління катамараном на місці та в процесі сплаву.


Керівник:
Титов Антон – президент Дніпропетровської міської федерації тайцзицюань та цигун, інструктор тайцзицюань та цигун.Детальну інформацію можна отримати у керівника за тел.: 0 98 88 42 956

Реєстрація вже відкрита, приєднуйтесь!
Кількість учасників обмежена!

04.09.2023

Вернуться


«Самые здоровые и красивые люди - это те, которых ничего не раздражает»

Г.Лихтенберг