Истинно могучий побеждает самого себя

Оздоровчі та розвиваючі заняття для дітей

Тайцзицюань або тайцзи/тайчі - це один із стилів китайських бойових мистецтв - ушу, комплексна система вдосконалення тіла, розума та духу. Часто цей стиль ушу називається «внутрішнім мистецтвом», тому що він  розвиває увагу та чутливість до положення свого тіла, почуття часу та моменту дії, стійкість, спокій духу, глибоке вільне дихання.
Заняття тайцзицюань у дитячому та підлітковому віці сприяють розвитку гнучкості, м'якості, пластичності, витривалості, зміцненню м'язів та зв'язок, виправленню постави, створенню загальних рухових навичок, самовираженню, розкриттю індивідуальних творчих здібностей та впевненості у собі.  

До програми тренувань групи входять - техніки фехтування та самозахисту, традиційні комплекси ушу з шаблею, списом та жердиною, різноманітні фізичні гімнастичні вправи, ігрові завдання та квести. Унікальною особливістю занять є використання рольової системи, яка робить їх захоплюючими, розвиваючими уяву та комунікаційні здібності, сприяє зануренню у тренувальний процес та прагненню до самовдосконалення. 

    

Користь від тренувань:

- виправлення постави;

- зміцнення суглобів та хребта;

- збільшення сили, гнучкості, координації, спритності;

- розвиток уваги та концентрації;

- фізичний розвиток;

- загальне оздоровлення;

- розвиток моральних та вольових якостей.
 

 

Рекомендовані статті:

"Заняття тайцзицюань у дитячому та підлітковому віці"

"Діти та тайцзицюань"

Фото та відео з відкритого заняття тайцзицюань для дітей

 

Инструкторы:

Титов Антон

«Извлекай полезное, отвергай бесполезное, добавь то, что принадлежит только тебе»
Б.Ли